تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
لیزر چه‌گونه آکنه را درمان می‌کند؟

لیزر چه طور آکنه را معالجه می‌کند؟
چند لیزر مختلف برای درمان جوش سود میشود , اما به‌طور کلی آنها از روش یکی از روش‌های زیر آکنه را معالجه می‌نمایند :
لیزر غدد چربی پوست شما ( بدون هیچ اثر مخربی بر لایه‌های بیرونی پوست ) را حرارت می‌دهد , این سبب ساز می شود غدد سباسه کوچک شده و در فیض چربی کمتری ساخت میگردد .
آکنه معمولاً در اثر وجود باکتری‌ها بر روی پوست تولید می شود . هنگامی که که این باکتری‌ها در فولیکول‌های موی به دام می افتند , در اثر کمبود اکسیژن پرورش کرده و سبب ساز التهاب میگردند . لیزر میتواند رویه را برای ورود اکسیژن به منافذ گشوده کند , درنتیجه باکتری‌هایی که منجر التهاب میشوند , از بین میروند .
آیا درمان لیزر دردناک است؟
اکثر اوقات لیزرهای درمان اکنه دردناک نیستند اگر‌چه برخی آنان پاره ای غم تولید میکنند . در‌این مورد ها یک گونه کرم منحصر بر روی پوست اعمال می شود تا ناراحتی به دستکم میزان ممکن برسد .
بلافاصله بعد از لیزر , ظاهر اینجانب به چه شکل خواهد شد؟
بسته به جور لیزر برای معالجه جوش رخ تغییر قابل مشاهده‌ای بر روی پوست ظواهر نخواهد شد , مگر پاره ای قرمزی خفیف که بعد از اعمال لیزر ایجاد می گردد . معمولاً قرمزی شکل بعداز یک ساعت فروکش خواهد کرد . در صورتی قرار باشد که شما تحت درمان لویولن ” Levulan ” ( نوعی معالجه موضعی که در آن آغاز موادی بر روی پوست قرار می‌گیرد و بعد بوسیله لیزر فعال می گردد ) قرار بگیرید , پوست شما پس از لیزر ظاهری مشابه آفتاب سوختگی به خویش می گیرد که معمولاً چندین روز پس از لایه‌برداری برطرف می شود .
چه قسمت‌هایی از تن را می‌توان به وسیله لیزر درمان کرد؟
معمولاً آکنه در گردن , قفسه سینه و پشت طولانی تر ظاهر میگردد . لیزر می تواند به‌خوبی بر روی تمام این بخشها و همچنین جوش رخ اعمال شود .
توقع چه نتایجی را پس از لیزر درمانی بایستی داشت؟
نتایج لیزر درمانی از بیماری به بیمار دیگر مختلف است و به مدل لیزر استفاده شده وابسته است . معمولاً نتایج لیزر درمانی بعداز گردهمایی دوم یا این که سوم معالجه , ظواهر میگردد . دكتر زيبايي سينه به دسته لیزر مصرف شده , بعد از سه هفته تا دو ماه از معالجه , نتایج قابل مشاهده خواهند بود .

اثر لیزر درمانی چقدر طول خواهد کشید؟
زمان اثر لیزر درمانی در اشخاص متعدد متعدد است . در بعضی موردها نیاز خواهد بود که بیمار سالی یک الی دو توشه معالجه را تکرار نماید .
آیا لیزر درمانی بی‌خطر است؟
آری این درمانی مضاعف امن است . این راه درمانی طوری پباده سازی شده که بدون آنکه آسیبی به پوست رسد , آکنه در اختیار گرفتن گردد .:: برچسب ها : دکتر زیبایی , پزشک زیبایی , دکتر زیبایی تهران ,
ن : Whalen Zacho
ت : جمعه 29 ارديبهشت 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)